Start arrow O nas
O nas

Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa powstał z przekształcenia Federacji Związków Zawodowych Górnictwa Naftowego i Gazownictwa i jako kontynuator działa od 1983 roku. Zrzesza ponad 10 tys. członków pracujących w oddziałach i spółkach Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. w swoich 36 Oddziałach Związku.

Zapraszamy do przejrzenia stron naszego serwisu i zapoznania się z naszymi celami, zadaniami i działaniami jakie prowadzimy w obronie branży i pracowników zrzeszonych w Oddziałach Związku Zawodowego działąjących w PGNiG S.A.Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
19.05.2015.
Zmieniony ( 05.02.2016. )
 
Działania Związku Utwórz PDF Drukuj
Autor: Administrator   
18.07.2007.
Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa aktywnie uczestniczy w procesie transformacji dokonywanym w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie.
Zmieniony ( 23.09.2007. )
Czytaj całość
 
Cele i zadania Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
18.07.2007.

Celem Ogólnopolskiego Związku Zawodowego jest reprezentowanie wspólnego stanowiska zrzeszonych organizacji związkowych (Oddziałów Związku) wobec pracodawców, władz administracji państwowej i gospodarczej, organizacji politycznych i społecznych, a także stowarzyszeń zawodowych.

Zmieniony ( 28.09.2007. )
Czytaj całość