Start
Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze OZZ GNiG Oddział MZZ Pracowników Gazownictwa w Szczecinie
Redaktor: Administrator   
11.03.2011.

Dnia 08 marca  2011r. w Szczecinie obradowali Delegaci Zgromadzenia Sprawozdawczo – Wyborczego OZZ GNiG Oddział Międzyzakładowy Związek Zawodowy  Pracowników Gazownictwa w Szczecinie.

Goścmi Zgromadzenia byli:
 - Pan Dariusz Matuszewski  – Przewodniczący OZZGNiG
 - Pan Mariusz Gierczak – V-ce Przewodniczący OZZGNiG
 - Pan Wiesław Gurdak  – Dyrektor Zakładu Gazowniczego w Szczecinie
 - Pan Kazimierz Hermanowski  – Dyrektor Gazowni Szczecińskiej

Na Zgromadzeniu zapadła bardzo ważna decyzja o funkcjonalnym rozdzieleniu Oddziału Związku
i utworzeniu osobnej Sekcji Gazowni Szczecińskiej oraz o zmianie nazw Odziału i Sekcji. 

Zmieniony ( 11.03.2011. )
Czytaj całość
 
Zgromasdzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Marzec 2011
Redaktor: Administrator   
07.03.2011.

ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZO – WYBORCZE MIĘDZYZAKŁADOWEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO PRACOWNIKÓW GAZOWNICTWA W ZGORZELCU W DNIU 03-03-2011R.

Informujemy, ze w dniu 3 marca 2011r. w Zgorzelcu odbyło się Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Oddziału Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Gazownictwa w Zgorzelcu.

Obok delegatów w Zgromadzeniu uczestniczyli zaproszeni goście:
 - Dyrektorzy Zakładu Gazowniczego i Dyrektorzy Gazowni Zgorzeleckiej,
 - Wiceprezes Zarządu DSG sp. z o.o. we Wrocławiu i Dyrektor Pionu Personalnego DSG sp. z o.o. we Wrocławiu,
 - Dyrektor Dolnośląskiego Oddziału Obrotu Gazem we Wrocławiu wraz z kierownikiem Biura Zarządzania Personelem
oraz koleżanki i koledzy z OZZGNiG: Dariusz Matuszewski, Krzysztof Walczak, Mariusz Gierczak, Teresa Bech, Marek Orfin i Adam Marek. 

Zmieniony ( 08.03.2011. )
Czytaj całość
 
Informacja ze Zgromadzenia
Redaktor: Administrator   
31.01.2011.

Dnia 21 stycznia 2011r. w CKiR GEOVITA w Jugowicach obradowali Delegaci XIX Zgromadzenia Sprawozdawczo – Wyborczego OZZ GNiG Oddział Pracowników Gazownictwa w Wałbrzychu. Oddział Wałbrzyski jako pierwsza Organizacja OZZ GNiG zakończyła bieżącą kadencję dostosowując ją do kadencji Związku, realizując w ten sposób uchwałę Rady Krajowej i inne decyzje organów OZZ GNiG o ujednolicaniu struktur i działalności w ramach Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

 

Zmieniony ( 31.01.2011. )
Czytaj całość
 
Wybory przedstawicieli Załogi w Zarządzie i Radzie Nadzorczej PGNiG SA 2011
Redaktor: Krzysztof Walczak   
13.01.2011.

Z początkiem 2011 roku mija trzyletni okres kadencji przedstawicieli Załogi w Zarządzie PGNiG SA oraz w Radzie Nadzorczej PGNiG SA. Mijająca kadencja była okresem bogatym w wiele zmian, w tym również strukturalnych reorganizacji, mających wpływ na zatrudnienie, tworzenie nowych stanowisk pracy, regulacji płacowych, nowych zapisów w zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy jak również szeregu regulaminów wewnętrznych związanych z działalnością socjalną i bytową pracowników.

 

Wszystkie trudności i problemy przeszliśmy znajdując najlepsze rozwiązania, między innymi prowadząc rozsądny dialog społeczny z Pracodawcą przy znaczącym wsparciu naszych przedstawicieli we władzach Spółki, którzy w atmosferze spokoju społecznego, wspierając się własnym doświadczeniem i przygotowaniem zawodowym pomagali rozwiązać wszystkie trudne problemy przedstawiając nasze związkowe stanowiska i roszczenia na posiedzeniach Zarządu i Rady Nadzorczej PGNiG SA – dlatego też – Prezydium Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, po szczegółowej ocenie okresu ostatniej kadencji, udziela poparcia:

Panu Mirosławowi Szkałubie – kandydatowi na przedstawiciela Załogi w Zarządzie
PGNiG SA
Pani Agnieszce Chmielarz – jako kandydatce OZZ GNiG na przedstawiciela Załogi w Radzie Nadzorczej PGNiG SA jak również Pani Jolancie Siergiej i Panu Mieczysławowi Kaweckiemu do reprezentowania Załogi w Radzie Nadzorczej PGNiG SA.
 

W związku z powyższym, Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa zwraca się z apelem do wszystkich swoich członków jak również sympatyków posiadających prawa wyborcze, do całej Załogi PGNiG SA o oddanie głosu na naszych kandydatów, dokonania których w okresie upływającej kadencji są wymierne i znane – nasi kandydaci gwarantują stabilny dialog społeczny i konstruktywną współpracę ze związkami zawodowymi, oferują merytoryczne przygotowanie, doświadczenie i uczciwość.

 

W czekającym nas trudnym okresie dalszej transformacji Firmy, która w sposób szczególny dotyczy Pracowników Oddziałów Obrotu Gazem i Gazowni ale również ma bardzo duży wpływ na sektor Górnictwa Naftowego i część Spółek zależnych GK PGNiG SA – we własnym interesie – stawiajmy na współpracę z ludźmi, którzy już się sprawdzili, nigdy nas nie zawiedli, na ludzi doświadczonych i potrafiących wspierać związki zawodowe w stabilnym dialogu społecznym prowadzonym w spokoju i zrozumieniu potrzeb Załogi naszej Firmy.

Zmieniony ( 13.01.2011. )
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 161 - 169 z 205