Start
Posiedzenie Precydium OZZ GNiG
Redaktor: Krzysztof Walczak   
19.06.2009.

W dniach 18-19 czerwca 2009 roku w Jugowicach odbyło sie kolejne posiedzenie Prezydium Ogólnopolskiego Zwiazku Zawodowego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Podczas posiedzenia omówiono przebieg i rezultaty XXVI Zgromadzenia OZZ GNiG, które odbyło sie w Wisle w dniach   27-28 maja 2099 roku. Omówiono równiez wystapienie Związkowej Komisji Koordynacyjnej           do Zarządu PGNiG S.A w sprawie zgody na wypłacenie świadczeń wakacyjnych dla pracowników     GK PGNiG S.A.

 

 
Pismo do Prezesa Zarządu PGNiG S.A
Redaktor: Krzysztof Walczak   
16.06.2009.

Pan Michał Szubski

Prezes Zarządu PGNiG S.A.

Zarząd PGNiG S.A.  

Związkowa Komisja Koordynacyjna Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. zwraca się z prośbą o wyrażenie zgody w ramach nadzoru właścicielskiego na uruchomienie w miesiącu lipcu wzorem Oddziałów PGNiG S.A. wakacyjnych bonów towarowych w Spółkach GK PGNiG S.A. w wysokości zależnej od możliwości finansowych poszczególnych spółek. Prośbę swą uzasadniamy dobrą sytuacją spółek i podpisanymi w nich porozumieniami o wzroście wskaźnika wzrostu płac na poziomie 3,5 %, który w wielu przypadkach nie daje możliwości wprowadzenia przeszeregowań. Jednocześnie pracownicy spółek zależnych w bardzo wielu przypadkach pracują praktycznie wspólnie z pracownikami PGNiG S.A. w jednym miejscu pracy i wymieniają się informacjami o wysokości uzyskiwanych świadczeń, podnosząc słuszny argument o dyskryminacji pracowników spółek.

Aby temu zaradzić wnosimy jak na wstępie pisma, licząc na zrozumienie całego Zarządu PGNiG S.A.

Pod pismem podpisy złozyli Kol. Kol.:

Daiusz MAtuszewski - OZZ GNiG

Bolesław Potyrała - NSZZ SOLIDARNOŚĆ

Józef Ryl - PZZ KADRA

Zmieniony ( 16.06.2009. )
 
XXVI Zgromadzenie Delegatów
Redaktor: Krzysztof Walczak   
01.06.2009.

W dniach 27 – 29 maja 2009 roku w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym „Gazownik” w Wiśle Malince odbyło się XXVI Zgromadzenie Delegatów Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Tematem tego spotkania było ocenienie pracy Prezydium Związku za okres roku 2008-2009, oraz wypracowanie stanowiska co do dalszej działalności Związku w kolejnym roku sprawozdawczym.

W Zgromadzeniu jako goście udział wzięli:

- Michał Szubski – Prezes Zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A,

- Andrzej Radzikowski – z-ca Przewodniczącego Ogólnopolskiego Porozumienia Związków  Zawodowych,

- Piotr Haładus – Prezes „Gazobudowy” Zabrze,

- Mariusz Niestrój – Dyrektor Gazowni Zabrzańskiej,

- Andrzej Fiała – Dyrektor Gazowni Zabrzańskiej,

Podczas Zgromadzenia wskutek rezygnacji z pracy w Organach OZZ GNiG ze względu na przejście na emeryturę Kol. Czesława Drozda – członka Prezydium i Kol. Tadeusza Konopackiego dokonano wyborów uzupełniających.

W skład Prezydium OZZGNiG wszedł Kol. Mariusz Łuczak z Oddziału Związku Zawodowego Pracowników Gazownictwa w Szczecinie, zaś w skład Komisji Rewizyjnej weszła Kol. Teresa Bech z Oddziału Związku Zawodowego Pracowników Gazownictwa we Wrocławiu.

 

 
Naruszenie ochrony danych osobowych
Redaktor: Administrator   
12.05.2009.

Kilkakrotnie zwracaliśmy uwagę osobom odpowiedzialnym za upublicznienie akcji pracowniczych o możliwości popełnienia przestępstwa jakim jest ujawnienie bazy danych osobowych akcjonariuszy PGNiG S.A. O fakcie tym informowali nas nasi pracownicy z całej Polski. Dzisiaj ukazał się komunikat opublikowany w Newsleterze PGNiG S.A. Prosimy się z nim zapoznać i odpowiednio zareagować. 

Naruszenie ochrony danych osobowych 

W związku z potwierdzonymi przypadkami kierowania na adresy domowe osób uprawnionych do otrzymania akcji pracowniczych ofert zakupu tych akcji, zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa polegającego na ujawnieniu danych osobowych osobom, które nie są do tego upoważnione. W związku z powyższym Biuro Bezpieczeństwa Informacji zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich osób, które dostały takie oferty o zgłoszenie tego faktu do Działu Ochrony Informacji i Obiegu Dokumentów telefonicznie bądź e-mailowo na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . 

W związku z powyższym należy dokonywać pisemnych zgłoszeń takiego faktu na adres: 

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A
Dział Ochrony Informacji i Obiegu Dokumentów
ul. Kasprzaka 25
01-224 Warszawa 

lub na adres e-mailowy:                            Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zmieniony ( 22.05.2015. )
 
««  start « poprz. 21 22 23 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 181 - 189 z 206