Oddziały i Sekcje - Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa

Sektor Gazownictwa

Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa

Zarząd oddziału:

  1. Tomasz Gabzdyl – Przewodniczący Oddziału
  2. Iwona Rospęk – Wiceprzewodnicząca
  3. Mariusz Łuczak – Wiceprzewodniczący
  4. Teresa Utnik – Wiceprzewodniczący
  5. Rafał Perdek – Wiceprzewodniczący
  6. Dariusz Homotnik – Wiceprzewodniczący
  7. Agnieszka Mionskowska
  8. Tadeusz Kiełpiński
  9. Stanisław Szumański
  10. Mariusz Matuszewski

Sekcje:

  1. Sekcja w Bydgoszczy – Tadeusz Kiełpiński
  2. Sekcja w Gdańsku – Agnieszka Mionskowska
  3. Sekcja w Gorzowie Wielkopolskim – Ryszard Andrys
  4. Sekcja w Jaśle – Dariusz Homotnik
  5. Sekcja w Koszalinie – Rafał Kaczor
  6. Sekcja w Lublinie – Marek Stanicki
  7. Sekcja w Łodzi – Mariusz Matuszewski
  8. Sekcja w Olsztynie – Artur Skibiński
  9. Sekcja w Opolu – Ewa Jodłowiec
  10. Sekcja w Poznaniu – Rafał Perdek
  11. Sekcja w Szczecinie – Mariusz Łuczak
  12. Sekcja w Krakowie – Stanisław Szumański
  13. Sekcja w Warszawie – Teresa Utnik
  14. Sekcja w Zabrzu – Tomasz Gabzdyl
  15. Sekcja w Krośnie – Janusz Kandefer
  16. Sekcja Dolnośląska – Iwona Rospęk


Sektor Handlowy

Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego

Zarząd oddziału:

  1. Mariusz Gierczak – Przewodniczący Oddziału
  2. Marek Sobol – Wiceprzewodniczący
  3. Rafał Wardyn – Wiceprzewodniczący
  4. Marek Mazurkiewicz – Wiceprzewodniczący
  5. Adam Marek – Wiceprzewodniczacy
  6. Magdalena Starosta-Herbut
  7. Hanna Pałdyna
  8. Artur Czajkowski
  9. Arkadiusz Krawisz
  10. Renata Budniak
  11. Paweł Gajewski

Sekcje:

  1. Sekcja Dolnośląska – Adam Marek
  2. Sekcja Górnośląska – Mariusz Gierczak
  3. Sekcja Centralno – Wschodnia – Marek Sobol
  4. Sekcja Pomorska – Rafał Wardyn
  5. Sekcja Wielkopolska – Marek Mazurkiewicz


Sektor Naftowy i Zaplecza

Oddział Exalo Drilling

Zarząd oddziału:

  1. Zbigniew Buczek – Przewodniczący Oddziału
  2. Magdalena Jawor Małysa – Wiceprzewodnicząca
  3. Wiesław Świątek – Wiceprzewodniczący
  4. Przemysław Kalenicki – Sekretarz
  5. Elżbieta Wieczorek
  6. Elżbieta Cieciora
  7. Mariusz Kozerski
  8. Elżbieta Grabowicz-Radomska

Sekcje:

  1. Sekcja Jasło – Elżbieta Cieciora
  2. Sekcja Kraków – Magdalena Jawor – Małysa
  3. Sekcja Krosno – Mariusz Kozerski
  4. Sekcja Piła – Elżbieta Grabowicz – Radomska
  5. Sekcja Zielona Góra – Elżbieta Wieczorek
  6. Sekcja Krosno II – Zbigniew Buczek


Oddział Pracowników Spółki PGNiG Technologie SA w Krośnie  – Władysław Wanat

Oddział Pracowników PGNiG SA w Warszawie  – Wojciech Boratyński

Oddział Pracowników Spółki Geofizyka Toruń  – Ryszard Kołacz

Oddział Pracowników Spółki Gazoprojekt  – Anna Wałowska

Oddział Pracowników OBR CHEMKOP  – Mirosław Mazur

Powrót do góry