Kontakt - Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa

Biuro OZZ GNiG

ul. Wrocławska 2, 58-309 Wałbrzych, tel.: 74 843 95 51, e-mail: biuro@ozzgnig.pl

Anna Milion

Adres E-mail:
a.milion@ozzgnig.pl

Magdalena Starosta-Herbut

Adres E-mail:
m.starosta@ozzgnig.pl

Dariusz Łazuka

Adres E-mail:
d.lazuka@ozzgnig.pl

Terenowe oddziały biura

Elżbieta Wieczorek

Stanowisko:
Oddział Exalo Drilling Sekcja Zielona Góra
Adres E-mail:
e.wieczorek@ozzgnig.pl

Beata Szramowska

Adres E-mail:
b.szramowska@ozzgnig.pl

Honorowa Rada Krajowa

Dariusz Matuszewski

Stanowisko:
Honorowy Przewodniczący OZZ GNiG
Adres E-mail:
d.matuszewski@ozzgnig.pl

Prawnik OZZ GNiG

Rafał Wardyn

Stanowisko:
Radca Prawny, Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Pomorska
Adres E-mail:
radcaprawny@ozzgnig.pl

Kierownictwo OZZ GNiG

kierownictwo@ozzgnig.pl

Tomasz Gabzdyl

Stanowisko:
Przewodniczący Związku, Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Zabrzu
Adres E-mail:
t.gabzdyl@ozzgnig.pl

Mariusz Gierczak

Stanowisko:
Wiceprzewodniczący Związku, Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Górnośląska
Adres E-mail:
m.gierczak@ozzgnig.pl

Zbigniew Buczek

Stanowisko:
Wiceprzewodniczący Związku
Adres E-mail:
z.buczek@ozzgnig.pl

Rafał Perdek

Stanowisko:
Wiceprzewodniczący Związku, Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Poznaniu
Adres E-mail:
r.perdek@ozzgnig.pl

Prezydium

prezydium@ozzgnig.pl

Tomasz Gabzdyl

Stanowisko:
Przewodniczący Związku, Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Zabrzu
Adres E-mail:
t.gabzdyl@ozzgnig.pl

Mariusz Gierczak

Stanowisko:
Wiceprzewodniczący Związku, Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Górnośląska
Adres E-mail:
m.gierczak@ozzgnig.pl

Wojciech Boratyński

Adres E-mail:
w.boratynski@ozzgnig.pl

Dariusz Homotnik

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Jaśle
Adres E-mail:
d.homotnik@ozzgnig.pl

Zbigniew Buczek

Stanowisko:
Wiceprzewodniczący Związku
Adres E-mail:
z.buczek@ozzgnig.pl

Rafał Perdek

Stanowisko:
Wiceprzewodniczący Związku, Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Poznaniu
Adres E-mail:
r.perdek@ozzgnig.pl

Mirosław Krajewski

Adres E-mail:
m.krajewski@ozzgnig.pl

Mariusz Łuczak

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Szczecinie
Adres E-mail:
m.luczak@ozzgnig.pl

Adam Marek

Stanowisko:
Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Dolnośląska
Adres E-mail:
a.marek@ozzgnig.pl

Marek Mazurkiewicz

Stanowisko:
Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Wielkopolska
Adres E-mail:
m.mazurkiewicz@ozzgnig.pl

Iwona Rospęk

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja Dolnośląska
Adres E-mail:
i.rospek@ozzgnig.pl

Artur Skibiński

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Olsztynie
Adres E-mail:
a.skibinski@ozzgnig.pl

Marek Sobol

Stanowisko:
Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Centralno – Wschodnia
Adres E-mail:
m.sobol@ozzgnig.pl

Magdalena Starosta-Herbut

Adres E-mail:
m.starosta@ozzgnig.pl

Jolanta Szumowicz

Adres E-mail:
j.szumowicz@ozzgnig.pl

Teresa Utnik

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Warszawie
Adres E-mail:
t.utnik@ozzgnig.pl

Władysław Wanat

Adres E-mail:
w.wanat@ozzgnig.pl

Anna Wałowska

Adres E-mail:
a.walowska@ozzgnig.pl

Rafał Wardyn

Stanowisko:
Radca Prawny, Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Pomorska
Adres E-mail:
radcaprawny@ozzgnig.pl

Rada Krajowa

radakrajowa@ozzgnig.pl

Mirosław Mazur

Stanowisko:
Oddział Pracowników OBR CHEMKOP
Adres E-mail:
m.mazur@ozzgnig.pl

Anna Wałowska

Stanowisko:
Oddział Pracowników Spółki Gazoprojekt
Adres E-mail:
a.walowska@ozzgnig.pl

Ryszard Kołacz

Stanowisko:
Oddział Pracowników Spółki Geofizyka Toruń
Adres E-mail:
r.kolacz@ozzgnig.pl

Wojciech Boratyński

Stanowisko:
Oddział Pracowników PGNiG SA w Warszawie
Adres E-mail:
w.boratynski@ozzgnig.pl

Władysław Wanat

Stanowisko:
Oddział Pracowników Spółki PGNiG Technologie SA w Krośnie
Adres E-mail:
w.wanat@ozzgnig.pl

Zbigniew Buczek

Stanowisko:
Oddział Exalo Drilling Sekcja Krosno II
Adres E-mail:
z.buczek@ozzgnig.pl

Elżbieta Wieczorek

Stanowisko:
Oddział Exalo Drilling Sekcja Zielona Góra
Adres E-mail:
e.wieczorek@ozzgnig.pl

Elżbieta Grabowicz-Radomska

Stanowisko:
Oddział Exalo Drilling Sekcja Piła
Adres E-mail:
e.grabowicz-radomska@ozzgnig.pl

Agnieszka Mionskowska

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Gdańsku
Adres E-mail:
a.mionskowska@ozzgnig.pl

Marek Stanicki

Stanowisko:
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Lublinie
Adres E-mail:
m.stanicki@ozzgnig.pl

Tomasz Gabzdyl

Stanowisko:
Przewodniczący Związku, Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Zabrzu
Adres E-mail:
t.gabzdyl@ozzgnig.pl

Mariusz Gierczak

Stanowisko:
Wiceprzewodniczący Związku, Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Górnośląska
Adres E-mail:
m.gierczak@ozzgnig.pl

Ryszard Andrys

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Gorzowie Wielkopolskim
Adres E-mail:
r.andrys@ozzgnig.pl

Magdalena Jawor-Małysa

Stanowisko:
Oddział Exalo Drilling Sekcja Kraków
Adres E-mail:
m.jawor-malysa@ozzgnig.pl

Ewa Jodłowiec

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Opolu
Adres E-mail:
e.jodlowiec@ozzgnig.pl

Rafał Kaczor

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Koszalinie
Adres E-mail:
r.kaczor@ozzgnig.pl

Janusz Kandefer

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Krośnie
Adres E-mail:
j.kandefer@ozzgnig.pl

Dariusz Homotnik

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Jaśle
Adres E-mail:
d.homotnik@ozzgnig.pl

Tadeusz Kiełpiński

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Bydgoszczy
Adres E-mail:
t.kielpinski@ozzgnig.pl

Mariusz Kozerski

Stanowisko:
Oddział Exalo Drilling Sekcja Krosno
Adres E-mail:
m.kozerski@ozzgnig.pl

Mariusz Matuszewski

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Łodzi
Adres E-mail:
m.matuszewski@ozzgnig.pl

Rafał Perdek

Stanowisko:
Wiceprzewodniczący Związku, Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Poznaniu
Adres E-mail:
r.perdek@ozzgnig.pl

Mariusz Łuczak

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Szczecinie
Adres E-mail:
m.luczak@ozzgnig.pl

Stanisław Szumański

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Tarnowie
Adres E-mail:
s.szumanski@ozzgnig.pl

Adam Marek

Stanowisko:
Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Dolnośląska
Adres E-mail:
a.marek@ozzgnig.pl

Marek Mazurkiewicz

Stanowisko:
Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Wielkopolska
Adres E-mail:
m.mazurkiewicz@ozzgnig.pl

Iwona Rospęk

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja Dolnośląska
Adres E-mail:
i.rospek@ozzgnig.pl

Elżbieta Wieczorek

Stanowisko:
Oddział Exalo Drilling Sekcja Zielona Góra
Adres E-mail:
e.wieczorek@ozzgnig.pl

Artur Skibiński

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Olsztynie
Adres E-mail:
a.skibinski@ozzgnig.pl

Marek Sobol

Stanowisko:
Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Centralno – Wschodnia
Adres E-mail:
m.sobol@ozzgnig.pl

Teresa Utnik

Stanowisko:
Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Warszawie
Adres E-mail:
t.utnik@ozzgnig.pl

Rafał Wardyn

Stanowisko:
Radca Prawny, Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Pomorska
Adres E-mail:
radcaprawny@ozzgnig.pl

Komisja Rewizyjna

komisjarewizyjna@ozzgnig.pl

Marek Stanicki

Stanowisko:
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Lublinie
Adres E-mail:
m.stanicki@ozzgnig.pl

Renata Budniak

Adres E-mail:
r.budniak@ozzgnig.pl

Edyta Mamcarczyk

Adres E-mail:
e.mamcarczyk@ozzgnig.pl

Paweł Matwiński

Adres E-mail:
p.matwinski@ozzgnig.pl

Dariusz Włodek

Adres E-mail:
d.wlodek@ozzgnig.pl

Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa

oddzialpsg@ozzgnig.pl

Oddział pracowników Spółki Obrotu Detalicznego

oddzialod@ozzgnig.pl

Oddział Exalo Drilling

oddzialed@ozzgnig.pl

Powrót do góry