Rada Krajowa - Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa

Rada Krajowa – X kadencja

  1. Tadeusz Kiełpiński – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Bydgoszczy
  2. Agnieszka Mionskowska – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Gdańsku
  3. Ryszard Andrys – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Dariusz Homotnik – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Jaśle
  5. Rafał Kaczor – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Koszalinie
  6. Marek Stanicki – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Lublinie
  7. Mariusz Matuszewski – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Łodzi
  8. Artur Skibiński – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Olsztynie
  9. Ewa Jodłowiec – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Opolu
  10. Rafał Perdek – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Poznaniu
  11. Mariusz Łuczak – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Szczecinie
  12. Stanisław Szumański – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Tarnowie
  13. Iwona Rospęk – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja Dolnośląska
  14. Teresa Utnik – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Warszawie
  15. Tomasz Gabzdyl – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Zabrzu
  16. Janusz Kandefer – Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Krośnie
  17. Adam Marek – Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Dolnośląska
  18. Mariusz Gierczak – Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Górnośląska
  19. Marek Sobol – Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Centralno – Wschodnia
  20. Rafał Wardyn – Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Pomorska
  21. Marek Mazurkiewicz – Oddział Pracowników Spółki Obrotu Detalicznego Sekcja Wielkopolska
  22. Elżbieta Cieciora – Oddział Exalo Drilling Sekcja Jasło
  23. Magdalena Jawor-Małysa – Oddział Exalo Drilling Sekcja Kraków
  24. Mariusz Kozerski – Oddział Exalo Drilling Sekcja Krosno
  25. Elżbieta Grabowicz-Radomska – Oddział Exalo Drilling Sekcja Piła
  26. Elżbieta Wieczorek – Oddział Exalo Drilling Sekcja Zielona Góra
  27. Zbigniew Buczek – Oddział Exalo Drilling Sekcja Krosno II
  28. Władysław Wanat – Oddział Pracowników Spółki PGNiG Technologie SA w Krośnie
  29. Wojciech Boratyński – Oddział Pracowników PGNiG SA w Warszawie
  30. Ryszard Kołacz – Oddział Pracowników Spółki Geofizyka Toruń
  31. Anna Wałowska – Oddział Pracowników Spółki Gazoprojekt
  32. Mirosław Mazur – Oddział Pracowników OBR CHEMKOP
Powrót do góry