Start
Spotkanie Członków i Sympatyków Związku Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
29.06.2015.

Dnia 26 czerwca 2015r. kolejny już raz OZZ GNiG Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja w Tarnowie zorganizował dla Członków i Sympatyków Związku zawody strzeleckie oraz zawody wędkarskie. Zawody strzeleckie odbyły się na strzelnicy w Pogwizdowie, wędkarze rywalizowali na łowisku w miejscowości Wieniec.

Organizatorem spotkania i zawodów był Kolega Stanisław Szumański Przewodniczący Sekcji w Tarnowie, w spotkaniu brali udział Przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa Kolega Dariusz Matuszewski oraz Wiceprzewodniczący Związku Szef Sektora Gazownictwa Kolega Tomasz Gabzdyl. Oprócz Członków i Sympatyków Związku z Tarnowa, w spotkaniu brali udział Członkowie Zarządów z innych Sekcji Oddziału Pracowników PSG działających w obszarze Karpackiego Oddziału PSG: z Lublina, Jasła i Rzeszowa. Poza emocjami związanymi z koleżeńską rywalizacją na strzelnicy i łowisku, uczestnicy spotkania mieli czas na wspólną rozmowę i wspomnienia w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa był fundatorem pucharów dla zwycięzców i nagród dla uczestników zawodów.

Wyniki rywalizacji:

Zawody wędkarskie:

Konkurs indywidualny:
 1.Bocheński Sławomir - RDG Bochnia
 2.Łabno Krzysztof - Oddział Tarnów
 3. Kubik Jacek - RDG Dębica
Drużynowo:
 1. RDG Bochnia
 2. Oddział Tarnów
 3. RDG Debica

Zawody strzeleckie:

Konkurs indywidualny:
 1.Kaliński Lesław -RDG Bochnia
 2.Miś Jan- RDG Dębica
 3.Szumański Stanisław-RDG Bochnia
Drużynowo:
 1.RDG Bochnia
 2.Drużyna OZZGNiG
 3.RDG Dębica
 
W imieniu wszystkich uczestników dziękujemy Koledze Stanisławowi Szumańskiemu za inicjatywę i organizację koleżeńskiego spotkania, zwycięzcom zawodów składamy gratulacje i wyrazy uznania.


Informacja: OZZ GNiG

 

 

Zmieniony ( 29.06.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »