Start
Wybory Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy w PSG Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
17.05.2017.

WYBORY ZAKŁADOWEGO SPOŁECZNEGO INSPEKTORA PRACY
W POLSKIEJ SPÓŁCE GAZOWNICTWA

Image

Dnia 12 maja 2017r. w Łodzi odbyły się wybory Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy w Polskiej Spółce Gazownictwa. Był to ostatni etap organizacji Społecznej Inspekcji Pracy w oparciu o nowy schemat organizacyjny Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zakładowym Społecznym Inspektorem Pracy w Polskiej Spółce Gazownictwa został
Kolega Stanisław Szumański.

Członek Prezydium Ogólnopolskiego związku Zawodowego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Image

Kolega Stanisław Szumański pełnił funkcję Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy w Polskiej Spółce Gazownictwa w poprzedniej kadencji SIP, jest doświadczonym Społecznym Inspektorem posiadającym szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Swoją dotychczasową praca i działalnością na rzecz Społecznej Inspekcji Pracy w Spółce zdobył zaufanie i społeczne poparcie do dalszego pełnienia tej ważnej funkcji.

Image

Serdeczne gratulacje Koledze Stanisławowi Szumańskiemu w imieniu całego Związku złożył Przewodniczący Kolega Dariusz Matuszewski.

Image

Podziękowanie Kolegi Stanisława Szumańskiego

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy.

W związku z ponownym objęciem przeze mnie funkcji  Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy w Polskiej Spółce Gazownictwa sp. z o.o. chciałbym serdecznie podziękować moim wyborcom za okazane zaufanie, życzliwość oraz gest dobrej woli , które to przywiodły ich do urn wyborczych i skłoniły do oddania głosu właśnie na mnie.

Składam podziękowanie wszystkim, którzy zaangażowali się w procedurę wyborów Społecznej Inspekcji Pracy w Polskiej Spółce Gazownictwa. Dziękuję autorom dokumentów i regulaminów oraz członkom Komisji Wyborczych na wszystkich etapach wyłaniania SIP.

Obiecuję, że będę się starać nie zawieść Państwa zaufania, zaś moje obowiązki wynikające z pełnienia tej ważnej, służebnej, roli będę zawsze starał się wykonywać sumiennie oraz należycie, zawsze mając na uwadze przede wszystkim dobro Pracowników i naszego Zakładu.

Jeszcze raz dziękuję z głębi serca wszystkim osobom które zdecydowały się mi zaufać.

Stanisław  Szumański

 

Informacja: Biuro OZZ GNiG

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »