Start
Komunikat
Redaktor: Administrator   
23.07.2009.


UWAGA!

W związku z licznymi zapytniami jak również prośbami o interwencję w sprawie list uprawnionych do akcji PGNiG S.A., które wpływają do Związku informujemy, że Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa nie jest uprawniony ani też nie posiada instrumentów do zajmowania się podobnymi kwestiami.

Wszelkie sprawy prosimy kierować do PGNiG S.A. Departament Wydawania Akcji, nr tel. 022/6917917 faks: 022/6918213. Dyrektorem Departamentu jest Pan Kazimierz Zajączkowski.

 

Zmieniony ( 23.07.2009. )
 
Posiedzenie Precydium OZZ GNiG
Redaktor: Krzysztof Walczak   
19.06.2009.

W dniach 18-19 czerwca 2009 roku w Jugowicach odbyło sie kolejne posiedzenie Prezydium Ogólnopolskiego Zwiazku Zawodowego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Podczas posiedzenia omówiono przebieg i rezultaty XXVI Zgromadzenia OZZ GNiG, które odbyło sie w Wisle w dniach   27-28 maja 2099 roku. Omówiono równiez wystapienie Związkowej Komisji Koordynacyjnej           do Zarządu PGNiG S.A w sprawie zgody na wypłacenie świadczeń wakacyjnych dla pracowników     GK PGNiG S.A.

 

 
Pismo do Prezesa Zarządu PGNiG S.A
Redaktor: Krzysztof Walczak   
16.06.2009.

Pan Michał Szubski

Prezes Zarządu PGNiG S.A.

Zarząd PGNiG S.A.  

Związkowa Komisja Koordynacyjna Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. zwraca się z prośbą o wyrażenie zgody w ramach nadzoru właścicielskiego na uruchomienie w miesiącu lipcu wzorem Oddziałów PGNiG S.A. wakacyjnych bonów towarowych w Spółkach GK PGNiG S.A. w wysokości zależnej od możliwości finansowych poszczególnych spółek. Prośbę swą uzasadniamy dobrą sytuacją spółek i podpisanymi w nich porozumieniami o wzroście wskaźnika wzrostu płac na poziomie 3,5 %, który w wielu przypadkach nie daje możliwości wprowadzenia przeszeregowań. Jednocześnie pracownicy spółek zależnych w bardzo wielu przypadkach pracują praktycznie wspólnie z pracownikami PGNiG S.A. w jednym miejscu pracy i wymieniają się informacjami o wysokości uzyskiwanych świadczeń, podnosząc słuszny argument o dyskryminacji pracowników spółek.

Aby temu zaradzić wnosimy jak na wstępie pisma, licząc na zrozumienie całego Zarządu PGNiG S.A.

Pod pismem podpisy złozyli Kol. Kol.:

Daiusz MAtuszewski - OZZ GNiG

Bolesław Potyrała - NSZZ SOLIDARNOŚĆ

Józef Ryl - PZZ KADRA

Zmieniony ( 16.06.2009. )
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 169 - 176 z 195